Od wielu lat Facebook cenzuruje modlitwę różańcową (2012) - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Królestwo Szatana Walka z Kościołem Od wielu lat Facebook cenzuruje modlitwę różańcową (2012)
Od wielu lat Facebook cenzuruje modlitwę różańcową (2012) PDF Drukuj Email


    Skandal na portalu społecznościowym! Facebook cenzuruje modlitwę różańcową.

    Według zarządzających tym portalem, modlitwa wynagradzająca Bogu grzech sodomii „łamie” regulamin Facebooka. Administracja serwisu usunęła informację o publicznym różańcu, który miał się odbyć 1 czerwca 2012 r. (piątek) w Warszawie.

    W wielkim skrócie, czym jest grzech sodomii? Słowo "sodomy" oznacza w języku amerykańskim stosunek analny między osobami tej samej lub przeciwnej płci. Nazwa wywodzi się od biblijnego miasta Sodoma, które według Starego Testamentu zostało zniszczone przez Boga (pomimo wstawiennictwa Patriarchy Abrahama, wielce umiłowanego przez Boga). Mieszkańcy tego miasta licznie dopuszczali się grzechu sodomii, czyli rozwiązłości płciowej (np. zachowań homoseksualnych, spełnianych manifestacyjnie). Jest to jeden z najcięższych grzechów, znanych w historii ludzkości (tzw. grzech wołający o pomstę do Nieba).

    1 czerwca 2012 roku, z
inicjatywy Krucjaty Młodych i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej, w przeddzień demoralizującej parady pederastów, odbył się publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii. Modlitwa, zwłaszcza różańcowa, jest potężną bronią, znienawidzoną przez szatana oraz wszystkich tych, którzy promują zboczenia i dewiacje. Środowiska lewicowe i homoseksualne przypuściły atak momentalnie po upublicznieniu miejsca i daty publicznej modlitwy ekspiacyjnej na Facebooku. W kilka godzin, w środku nocy, strona wydarzenia została zasypana kilkuset komentarzami, zawierającymi bluźnierstwa i wyzwiska. Reakcją moderatorów Facebooka na to skandaliczne zachowanie było... całkowite usunięcie wydarzenia! Ponadto administratorzy profilu Krucjaty Młodych dostali ostrzeżenie o możliwości zablokowania ich prywatnych kont, gdy „łamanie regulaminu” (czyt. umieszczanie informacji o modlitwie) powtórzy się.

    To nie pierwszy przykład pro-homoseksualnej cenzury na tym portalu społecznościowym. Identyczna sytuacja wydarzyła się w 2011 roku. Informacja o publicznym różańcu zorganizowanym przez Krucjatę została skasowana, a Facebook zaliczył ją do grupy tekstów, które „namawiają do nienawiści, mogą zastraszać lub zawierają elementy nieprzyzwoite”.

    W 2010 roku Facebook rozpoczął współpracę z organizacjami homoseksualnymi, która to współpraca ma na celu likwidowanie z serwisu „obraźliwych” dla pederastów wypowiedzi. Dzięki temu użytkownicy mogą oznaczać do usunięcia strony lub pojedyncze posty jako „mowę nienawiści” atakującą osoby ze względu na płeć bądź orientację seksualną.

    Publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii odbył się w piątek, 1 czerwca, o godz. 18:00, w Warszawie. Miejscem modlitwy był plac przed kościołem ss. Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 34 (obok pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego).


Marcin Musiał, pch24.pl, 30 maja 2012 r.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Od wielu lat Facebook cenzuruje modlitwę różańcową (2012) - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca