Świadectwa - wprowadzenie - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Ś w i a d e c t w a
Świadectwa - wprowadzenie PDF Drukuj Email

    Każdy człowiek rodzi się potencjalnym Wojownikiem. Jednak nie każdy (a obecnie mało kto) zdaje sobie z tego sprawę.

    Okoliczności, w jakich przyszedłeś na świat (dzień, godzina, miejsce itp.) były przez KOGOŚ zaplanowane - i to jeszcze zanim powstał wszechświat (patrz m.in.: dział Stworzenie świata). PEWNA ISTOTA goreje Miłością do Ciebie, do mnie i do każdego człowieka. ONA zna Twoją i nas wszystkich wartość, zna nasze Powołanie, jesteśmy JEJ bardzo potrzebni. Niestety niewielu ludzi to sobie uświadamia, czego efektem jest brak właściwej hierarchii potrzeb oraz brak prawdziwych Autorytetów.

    NA SZCZĘŚCIE (dla Ciebie, dla mnie i dla całego świata) żyją jeszcze tacy ludzie na świecie, którzy na pewnym etapie życia usłyszeli w sobie głos prawdziwego powołania do Miłości. TAK, śmiało można, a nawet trzeba powiedzieć, że Ty, ja i każdy człowiek został powołany do MIŁOŚCI - Miłości do Boga (ISTOTY, która zaplanowała i stworzyła wszechświat), do drugiego człowieka, a także do siebie i otaczającego świata.

    Dlatego w tym dziale znajdziesz świadectwa ludzi - zarówno znanych, jak i nieznanych - którzy odnaleźli w swoim życiu powołanie do Miłości (dawania JEJ i przyjmowania). Życie każdego z tych ludzi obfitowało często w liczne cierpienia, jednakże w konsekwencji odnaleźli TO, co było im przeznaczone. TAK, za każdym razem jest to swoisty CUD, że człowiek - pomimo świadomości licznych swoich słabości - postanawia niejako "pójść pod prąd", zaufać - mimo ciężkiej sytuacji - i dzięki temu zyskać Prawdziwe SZCZĘŚCIE i świadomość autentycznej Wolności.

    Zapraszam Cię do zapoznania się z krótkimi świadectwami ludzi, których śmiało można nazwać Bohaterami. Oni wiedzą co to znaczy TRUDNE życie, a nierzadko poznali również uciechy oferowane przez współczesny świat - uciechy, które rzekomo mają prowadzić do prawdziwego szczęścia i wiecznej radości. Mając porównanie mogli w pewnym momencie doświadczyć i zrozumieć czym jest Tajemnica Miłości. Życzę Tobie - i sobie również - takiego Szczęścia w sercu, jakiego doświadczyli w swoim życiu ci Bohaterowie.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Komentarze  

 
0 #2 profile 2016-12-15 10:38 Cytować
 
 
+4 #1 2015-03-13 18:03
prosze o modlitwe o zdrowie mam nowotwór
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Świadectwa - wprowadzenie - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca