Smak zwycięstwa - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Smak zwycięstwa
Smak zwycięstwa
Smak zwycięstwa - wprowadzenie PDF Drukuj Email


    Podobno strach przed złem, którego możemy doświadczyć, jest gorszy niż samo Zło. Lęk potrafi sparaliżować duszę człowieka na tyle, że można przeżyć swoje życie nieustannie przed czymś uciekając, a przez to nigdy nie dojść  do sedna samego siebie, do prawdy o sobie – i to PIĘKNEJ prawdy.


    Kochany człowieku, zapamiętaj, że – bez względu na to, jaki tryb życia prowadzisz – nie jesteś nieudacznikiem. Jesteś zwycięzcą. Dlaczego? Albowiem ponad 2000 lat temu przyszedł na naszą zagubioną ziemię Człowiek – niemalże identyczny jak Ty i ja (za wyjątkiem grzechu – ON go bowiem ani razu w Swoim życiu nie popełnił). Mimo tego, że został ON zrodzony z tchnienia Boga Ojca – czyli posiadał JEGO cechy, talenty, skłonności – miał ON taką samą jak my budowę ciała, takie same (a nawet większe) pokusy, słabości – a dodatkowo żył w czasach, kiedy nie było tyle wygód, co dziś. Mimo trudnego życia, świadomie wiódł surowy żywot – ażeby się utwardzać i żeby nie dać możliwości triumfu Złu, które próbowało GO dopaść. Ono tylko czekało na JEGO potknięcie. Człowiek ten – w ciągu swojego niedługiego życia – zrobił COŚ, dzięki czemu Ty i ja jesteśmy D-Z-I-Ś zwycięzcami. ON świadomie uniżył się, ażeby ponieść śmierć za każdego, kto dotychczas się narodził i do końca istnienia świata jeszcze się narodzi. Uczynił to po to, ażeby następnie w Triumfie nad Złem ożyć – wskrzesił GO Ojciec, który czuwał nad Nim (tak samo jak dziś czuwa nad każdym z nas) – oraz dlatego, żeby pozostawić Tobie, mnie i każdemu człowiekowi Swojego Ducha. Człowiek ten – będący obecnie u Swojego i naszego Ojca – to Jezus Chrystus, a Jego Duch nazwany został Duchem Świętym.


    Skoro BÓG ukazał Ci taką Miłość, za którą nigdy nie będziesz w stanie MU się odpłacić, to uczynił to właśnie po to, ażebyś nie musiał w swoim życiu toczyć dyskusji nad tym, czy warto podążać drogą ukazaną przez Jezusa Chrystusa, czy też kroczyć drogą ukazywaną przez materialną, śmiertelną rzeczywistość, wśród której żyjemy – cywilizację dążącą do zaspokajania własnych potrzeb, w której bogiem jest ten, kto ma silniejszą pozycję.


    Kochany człowieku, już nie musisz szukać szczęścia w tym, co daje Ci ten widoczny oczami świat. Wystarczy, że świadomie pochwycisz się Zwycięstwa, jakie nosisz w swoim sercu i które reprezentujesz samym sobą. Zacznij więc żyć jak zwycięzca i w tym poczuciu żyj do ostatnich Twoich – tutaj – dni. Niech Twoje życie oparte będzie o uczynki Jezusa Chrystusa – naśladuj Go, albowiem to jest jedyna droga do wiecznego Szczęścia (takiego, które nigdy nie przeminie, a z każdym biciem serca będzie niewidzialnie dla oczu narastać, aby we właściwym czasie wydać odpowiedni do Twych możliwości owoc).


    Smak zwycięstwa to dział poświęcony „wzięciu byka za rogi”. Pokazuje piękno zwycięstw pokrzepiających serce – zwycięstw będących kontynuacją i rozszerzeniem zwycięstwa wszechczasów, jakim było Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa; ukazuje, że w czasie swojego życia nie tylko uczestniczymy w walce, w której doświadczamy bólu i bywamy ranieni, ale także odnosimy zwycięstwa, w efekcie których to nie my, ale nasz wróg opuszcza pole bitwy na tarczy.

    Smak zwycięstwa to:

  • teksty z życia i o życiu;
  • teksty ludzi uchylających przed nami drzwi do swojego serca tak, że czytając je czujemy się niejednokrotnie intruzami, którzy przeszli przez płot do dzikiego i tajemnego ogrodu;
  • teksty, które wreszcie wyrywają nas ze snu błędnego myślenia o swoim istnieniu i pomagają walczyć nie tracąc nadziei.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Komentarze  

 
0 #1 Darek Maciborski 2017-05-27 17:38
Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Smak zwycięstwa - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca