O-D-P-R-A-W-A - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

W o j n a O-D-P-R-A-W-A
O D P R A W A przed Wojną! PDF Drukuj Email

    Wojowniku, przed Tobą ważna misja do wykonania! Przed Tobą misja życia lub śmierci! Chodzi o życie Twoje i Twoich najbliższych!

    Właśnie wkraczasz w nową erę swojego życia. Przed Tobą wiele bitew do stoczenia! Nie jest ważne ile bitew wygrasz, najważniejsze abyś wygrał WOJNĘ! Nie Ty ją rozpętałeś, ale Ty ją musisz pomóc doprowadzić do Zwycięstwa!

    Ty i ja urodziliśmy się niejako na froncie wojennym. Wojna trwa już od wielu pokoleń... Niestety jest coraz więcej poległych w naszym Obozie! Od Twoich umiejętności zależeć będzie dalszy los tej wojny! Ważne zatem, abyś najpierw przeszedł/przeszła solidne przeszkolenie, kierując się zasadą: „Im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju!”.

    Wojna toczy się na froncie niewidzialnym, jednakże przejawia się i decyduje w widzialnej formie Twojego i mojego życia prywatno-zawodowego. Wynik tej wojny zależy bezpośrednio od jakości Twoich i moich decyzji. Wróg nie przebiera w środkach! Znajduje się on jednak na straconej pozycji i w tym możemy upatrywać pewnego Zwycięstwa - trzeba jednak dotrwać do końca, nie spoczywać na laurach!

    Wojna, w której Ty i ja bierzemy udział, rozgrywa się tak naprawdę pomiędzy rodowitym Władcą tej ziemi (On ją stworzył od podstaw i tylko z wyższej konieczności musiał na niej umieścić naszego Przeciwnika) a Twoim i moim Wrogiem (był on niegdyś członkiem naszej Armii, jednakże na pewnym etapie się zbuntował, bowiem zawładnęła nim pycha – chciał władzy absolutnej; ponieważ jego plan nie wyszedł, celem jego jesteśmy teraz Ty i ja).
    W tej wojnie Przeciwnikowi chodzi tylko o jedno! To COŚ nosisz od chwili poczęcia w sobie! Znajduje się TO w miejscu trudno dostępnym - na samym dnie Twojego serca - do którego jedynie Ty posiadasz klucze. Musisz jednakże nauczyć się ich dobrze strzec - tak, aby nikt poza Twoim Królem, Sojusznikami i Tobą samym nie miał tam wstępu!

    Podczas tej odwiecznie trwającej wojny Król Twój pragnie użyć Cię jako Swego narzędzia w bardzo doniosłej sprawie. Pragnie, abyś walczył u Jego boku, ażeby być chlubą dla Niego, a przykładem dla pozostałych żołnierzy, którzy licznie tracą dziś zapał do walki! Zwycięstwo jest tak blisko...! Wróg wie, że nie może już wygrać tej WOJNY, dlatego w akcie desperacji morduje Twoich i moich współtowarzyszy broni – często nieświadomych swojego umierania!

    Obudź w sobie prawdziwego Ducha i stań do walki na śmierć i życie w obronie swojej, Twoich bliskich i pozostałych członków naszej wspólnej Armii!

    PS. Twoje „TAK” względem odbycia PRZESZKOLENIA, a następnie świadomej walki o Zwycięstwo z pewnością nie pozostanie bez echa ze strony Twojego Przeciwnika. W pierwszej chwili doznasz duchowego sprzeciwu, jakiego nigdy wcześniej nie zaznałeś. Przetrzymaj ten czas! W tej bowiem fazie Twój Wróg będzie miał największe szanse na pokonanie Ciebie.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

O-D-P-R-A-W-A - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca