Twój Skarb - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Twój Skarb
Twój Skarb
Mapa Skarbu PDF Drukuj Email

 

    Witam Cię, Podróżniku. Znajdujesz się na początku swojej wędrówki. Twoim celem jest dotarcie do Skarbu. Skarbem tym jest tajemnicza, nie pochodząca z tego świata Perła, ukryta w Skrzyni. Po przybyciu na miejsce spróbujesz otworzyć ją odpowiednim Kluczem (odnajdziesz Go na tej stronie). Następnie, rozpoczniesz delikatnie rozpakowywać Perłę, która owinięta jest w aksamitną, wrażliwą tkaninę...

    Gdy już Ją w pełni rozwiniesz, czule weźmiesz w ramiona i zabierzesz do swojego życia, swojej codzienności. Zaczniesz stopniowo uczyć się z Nią żyć.

    W miarę jak nauka będzie postępować, zaczniesz coraz bardziej zachwycać się swoim Skarbem. Wartość Perły w oczach Twojego serca będzie sukcesywnie wzrastać. Dowiesz się, że Perła od momentu Twego poczęcia była ukryta w Twoim głębokim wnętrzu, a Twoje życie tu na ziemi jest przebywaniem w obecności Istoty, która je w sposób niepowtarzalny zaplanowała i zapoczątkowała. Będziesz sukcesywnie poznawać czym Perła jest, skąd czerpie swoją moc... Nawet nie zdążysz się zorientować, kiedy do Twojego codziennego życia niepostrzeżenie przeniknie autentyczne szczęście, a w Twoim sercu pojawi się prawdziwy Pokój. Będzie on trwał tak długo, jak długo będziesz pielęgnować swój Skarb.

    Gdy każdego dnia będziesz troszczyć się o Niego, dane Ci będzie stopniowe poznawanie tajemnicy Miłości - sekretu Twojego i mojego powołania (oraz wszystkich ludzi w przeszłej i przyszłej historii świata). Podróżniku, uświadomisz sobie, że Perła - której z takim trudem szukałeś - nieskończenie mocno pragnęła, abyś Ją odnalazł. W tym momencie niesamowity uśmiech pojawi się na Twojej twarzy... i od tej chwili radość ta będzie powracać do Ciebie, kiedy tylko wrócisz myślami do swojego Skarbu.


    Abyś mógł bezpiecznie dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się Skarb (a dodam, że miejsce to jest otoczone wieloma przeszkodami - pułapkami, które Nieprzyjaciel nieprzerwanie na Ciebie zastawia), potrzebujesz czytelnej Mapy. Mapą tą jest po części strona internetowa, na której się znajdujesz.

    Z racji trudu, jaki niewątpliwie niejednokrotnie napotkasz na swej drodze, pozwól, że odtąd nazywać Cię będę Wojownikiem (zwracam się zarówno do mężczyzny, jak i kobiety) - patrz m.in.: dział Wojna --> Kodeks Wojownika, O-D-P-R-A-W-A, SZKOLENIE wojenne, UzBrOjEnIe i.in.).

    Uważaj jednak, Wojowniku! Nieprzyjaciel Twój czuwa i niezmordowanie będzie dążył do tego, abyś zagubił drogę do Skarbu!

    Nieprzyjaciel ten jest o tyle niebezpieczny, że funkcjonuje niepostrzeżenie dla Twoich pięciu zmysłów (wzrok, słuch, dotyk, węch, smak) - tymi zmysłami zatem go nie wykryjesz. Będziesz go w stanie dostrzec jedynie oczami Twojego serca. W jaki sposób? Poznasz go po efektach jego działania, gdyż one dotykają przede wszystkim Twojego serca (jest ono jak radar). Przykre odczucia w sercu - takie jak: lęk, niepokój, złość, niska samoocena i inne pochodne doznania - są efektem działania Twojego i mojego Nieprzyjaciela. Ogromnym jednak pocieszeniem powinien być dla Ciebie fakt, że Skarb, do którego zdążasz jest tym, co pozwoli Ci stopniowo coraz skuteczniej uwalniać się od działań Nieprzyjaciela.

    I jeszcze jedno, pamiętaj proszę, że Skarb ten jako jedyna rzecz we wszechświecie ma w sobie moc, by skutecznie uwalniać Cię od wszelkich negatywnych odczuć. Pokładanie nadziei we wszystkich innych rzeczach spowoduje jedynie przerzut problemu na inny obszar serca, ciała, umysłu, a w szczególności dotknie Twojej sfery moralnej (patrz: dział Zanim wyruszysz --> Akademia doskonałości --> Schemat człowieka), czyli tego, co w Tobie najcenniejsze - choć niewidzialne dla zmysłów. Dotknie Twojej duszy. To właśnie tym Twój Nieprzyjaciel najbardziej jest zainteresowany, bowiem dusza ludzka jest wieczna, nieśmiertelna, a czas tu na Ziemi jest jedyną okazją dla nas, aby dowieźć tego, że potrafimy walczyć, że umiemy rozpoznać działalność Nieprzyjaciela i skutecznie mu się przeciwstawić.

    Ponadto, musisz być, Wojowniku, świadomy jeszcze jednego faktu. Zarówno Ty, jak i ja - oprócz tego, że żyjemy w niewątpliwie fizycznym świecie (namacalnym, dostrzegalnym, materialnym) - egzystujemy równolegle ze światem niewidzialnym, niematerialnym. Istnienie tego świata nie jest jedynie wynikiem wiary, ale również licznych, potwierdzonych dowodów (patrz m.in.: dział KOP'niak --> Mistyczne FAKTY, Prawdziwe Cuda, Niezwykłe miejsca na Ziemi, TRUDNE pytania i.in.). Bezsprzecznie wokół Ciebie i mnie zachodzą nieustannie pozytywne i negatywne procesy (błogosławieństwo i przekleństwo - patrz: dział KOP'niak --> Mapa Zbawienia), które na każdego z nas mają bezpośredni wpływ.

    Jedyny fizyczny organ ludzki, który jest w stanie odczuć istnienie równoległego świata niewidzialnego, to nasze serce. Dlaczego? Bowiem ono, jako jedyne, posiada swój niewidzialny (duchowy) odpowiednik w tymże świecie. Serce nasze jest niezwykłe (inne dla każdego człowieka), albowiem mieszka w nim Istota, która zainicjowała wszechświat, w którym przyszło Tobie i mnie żyć. Ujawnię Ci już teraz, że serce nasze jest Świątynią, w której mieszka Bóg (patrz: dział Zanim wyruszysz --> Świątynia serca). Zdajesz sobie sprawę co to oznacza? Oznacza to, że jedynie w sercu znajduje się brama, przez którą możemy przeniknąć do niewidzialnego świata. Brama ta jest bardzo wąska, niełatwo ją w sobie dostrzec. Szczególnie w naszym świecie - biologicznie pięknym, lecz pozbawionym miłości, a przez to duchowo obumarłym, nieludzkim, okrutnym.

    Wojowniku, światem materialnym, w którym oboje żyjemy, nie rządzi niestety Bóg (Istota, która go stworzyła). Zesłał On bowiem na ten świat wspomnianego wyżej Nieprzyjaciela i jemu oddał świadomie i dobrowolnie Swoją władzę (patrz: dział KOP'niak --> Królestwo Trójcy Świętej --> Powstanie świata). Oboje więc żyjemy w Królestwie naszego Przeciwnika, zwanego szatanem (Lucyferem). Nie dziw się zatem, że na naszym świecie jest tak wiele zła. Ludzie "skaczą sobie do oczu". Tak trudno każdemu z nas zrozumieć czym jest Miłość. Jakże wiele jest chorób. Światem rządzi pieniądz, pycha, rozpusta.

    Wojowniku, będąc świadomym, że przyszło Tobie i mnie żyć w Królestwie Szatana, mającego do dyspozycji obfity i odrażający arsenał (patrz: dział KOP'niak --> Królestwo Szatana), rozpocznij poszukiwanie Skarbu już teraz. Zadziałaj wbrew niesłabnącym działaniom Nieprzyjaciela, który ma na celu odwrócenie Twojej uwagi - wskazywanie Tobie innych dróg, innych map dojścia do kuszących dzieł tego świata, które według naszego Przeciwnika są lepsze od Skarbu. Nie daj się zwieźć! Bądź czujny!

    Przeczytaj Mapę oczami swojego serca i postępuj według Niej. Nieprzyjaciel będzie próbował Ci udowodnić, że nie jesteś gotowy na taką podróż, że nie jesteś uzbrojony. Będzie wprowadzał różnego typu lęki do Twojego serca. Pamiętaj jednak! Uzbrojenie jest w Tobie i wokół Ciebie - na wyciągnięcie ręki. Jest ono powierzone nam przez Króla (patrz: dział Wojna --> UzBrOjEnIe). Zostałeś uzbrojony przez Tego, który Cię stworzył - przez Tego, który zaplanował Cię już u samych początków tworzenia wszechświata.

    Jesteś niesłychanie ważny dla całego Bożego (królewskiego) planu zbawienia (doprowadzenia każdego człowieka do Nieba - wiecznego szczęścia w ramionach Ojca). Bez Twojej osoby, bez Twojej pomocy, Bóg nie osiągnie pełni radości z tego wszystkiego, co stworzył. Cierpi bowiem za każdym razem, kiedy widzi, że Jego dzieci schodzą na złą drogę - stopniowo zatracając się na całą wieczność.

    Jeśli nie odnajdziesz w sobie ukrytej Perły (Skarbu, który wtopiony jest w Twoje wnętrze - w niezgłębioną Skrzynię Twojego serca)... Jeśli nie otworzysz jej odpowiednim Kluczem... Jeśli nie rozwiniesz znalezionej Perły i nie uczynisz jej częścią swojego życia... Wówczas zadasz wieczną ranę Sercu Boga (Stwórcy wszystkiego)... Ranę, która się nigdy w pełni nie zagoi, gdyż nie może prawdziwie kochający Bóg zapomnieć o którymkolwiek ze Swych dzieci. Zranisz wszechmogącego Boga, który szanując Twoją wolę, dając Ci wolność, nieustannie woła za Tobą - nawołuje Cię ze Świątyni Twojego serca. Czy słyszysz w sobie ten głos? Płynie on 24 godziny na dobę z Twojego wnętrza. Usłyszysz go jedynie wtedy, kiedy znajdziesz na to czas... Kiedy poświęcisz temu należytą uwagę... Kiedy choćby na kilka minut znajdziesz się w idealnej ciszy - sam na sam z Bogiem. Tylko Ty i On.

    Odpowiedz, Wojowniku! Dołącz do Armii Zwycięzców, która oczekuje na Ciebie w zwycięskiej części niewidzialnego świata - w Niebie (oraz w Czyśćcu).

    Przed Tobą niełatwa droga, którą jednak musisz odnaleźć... aby następnie móc się jej wytrwale trzymać i sukcesywnie podążać nią do upragnionego celu.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Twój Skarb - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca