Pierścień Atlantów - NIE! - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Pierścień Atlantów - NIE! PDF Drukuj Email


Nie noś pierścienia Atlantów
 
    Druga połowa XIX wieku. Francuski egiptolog markiz d’Agrain odnajduje w grobowcu w Dolinie Królów w Egipcie pierścień wykonany z asuańskiej kamionki. Znak na nim wyryty składa się z trzech wydłużonych i trzech mniejszych prostokątów oraz dwóch trójkątów równoramiennych zamykających kompozycję. Wszystko wskazuje na to, że ów symbol nie pochodzi z tradycji egipskiej. Zaczynają pojawiać się spekulacje przypisujące pierścień cywilizacji Atlantów, której spadkobiercami rzekomo mieli być Egipcjanie.
 
    Odnaleziony pierścień otrzymuje w spadku francuski radiesteta Andre de Balizal i stwierdza, że w pierścieniu tkwi „cudowna moc”. Podobnego zdania jest też Howard Carter – uczestnik wyprawy do grobowca Tutenchamona. Umiera w późnym wieku przekonany, że długowieczność to efekt noszenia pierścienia Atlantów. Wieść o „wszechmocy” zdobionego krążka dociera do naszych czasów, budząc zainteresowanie radiestetów, ezoteryków i badaczy nauk tajemnych.
 
    XXI wiek. W sklepach ezoterycznych i na ulicznych straganach pierścień Atlantów może kupić każdy. Leży obok kart tarota, pentagramów, celtyckich krzyży, magicznych wisiorków i innych talizmanów „na szczęście” i „od nieszczęścia”. Wiele osób naiwnie wierzy, że ów pierścień ochrania przed złem, poprawia kondycję zdrowotną, pobudza intuicję i zdolności telepatyczne. Klątwy, czary, zły urok: nie będą one miały na ciebie żadnego wpływu, jeśli tylko zaopatrzysz się w ten metalowy drobiazg – próbują przekonać sprzedawcy. Zanim jednak zdecydujesz się na kupno tego talizmanu, pomyśl, czy rzeczywiście chcesz wplątać się w coś, co przyniesie ci więcej szkody niż pożytku.
  
 
Talizman bałwochwalców

    Ojciec Aleksander Posacki – jezuita, filozof, teolog, demonolog, znawca problematyki okultyzmu i ezoteryzmu – twierdzi jednoznacznie: Noszenie talizmanów jest niebezpieczne. Za taką praktyką idzie bowiem światopogląd, że w danym przedmiocie jest ukryta siła, która „jest w stanie uchronić mniej przed złem, odsunąć nieszczęścia, ustrzec przed każdą pochodzącą z zewnątrz <<niewidzialną agresją>>”. Jeśli jestem ochrzczonym chrześcijaninem, a wierzę we wszechmoc pierścienia, popełniam grzech bałwochwalstwa, ponieważ zwykłemu przedmiotowi przypisuję atrybuty Boga. Zakładając na palec pierścień Atlantów, czy umieszczając w domu jego znak, powinienem się zastanowić, od kogo pochodzi owa „cudowna moc”, kto tak naprawdę poprzez nią działa? Według Objawienia chrześcijańskiego – twierdzi o. Posacki – na pewno nie Bóg, ale raczej szatan. To jemu zależy na tym, aby myślenie człowieka wprowadzić na fałszywe tory prowadzące do zdrady Boga. Noszenie talizmanu to, zdaniem jezuity, szczątkowy rytuał magiczny, uproszczony ryt inicjacyjny i jedna z form bałwochwalczego i demonicznego kultu.


Talizman przekleństwa

    Oto jak pierścień Atlantów nazywa o. Aleksander Posacki SJ: „Jeżeli popełnia się grzech bałwochwalstwa, pieczętując go poprzez działanie intymne (a noszenie pierścienia na palcu czy na sercu, gdzie nosimy przedmioty bliskiego związku z Bogiem lub z człowiekiem, jest takim działaniem), to przywołuje się nie błogosławieństwo, lecz przekleństwo – które pochodzi od złego ducha. Szatan przywołany przez amulet czy talizman sprzyja tylko chwilowo, by następnie głębiej wciągnąć i zniszczyć. Ktoś może zdobyć bogactwa, wygrać w totolotka czy stać się sławny. Wydawać by się mogło, że wszystko w jego życiu układa się pomyślnie. Dopiero gdy np. w niewyjaśnionych okolicznościach czy w wypadku ginie mu bliska osoba albo dochodzi do innego nieszczęścia, pojawia się rozpaczliwe pytanie: Dlaczego to się stało? Dlaczego to właśnie mi się przydarzyło?

„Przekleństwo w końcu się odkryje – twierdzi o. Posacki SJ – ale często bywa już wtedy za późno. Nie ma znaczenia, czy ktoś nosi amulet z pełną świadomością, wierząc w jego moc, czy robi to nieświadomie. Jeżeli świadomie się temu oddaje i odrzuca Boga, to zaciąga stokroć większą winę niż ten, kto nie wie, jest ignorantem, nie słucha autorytetu Pisma Świętego. Jednak ktoś nieświadomy nie jest mniej winny i przekleństwo może spaść również na niego – twierdzi o. Aleksander. Nie ma niewinnych ludzi w tych sprawach.”

 

 

Bóg ostrzega


    Duch Święty, gdy robimy coś, co Bogu się nie podoba, pomimo naszej „nieświadomości”, niejednokrotnie mówi do nas i ostrzega przed złem – poprzez wyrzuty sumienia, niepewność, wątpliwości – wyjaśnia o. Posacki. Działa poprzez takie „znaki”, zarówno w sercu analfabety, jak i profesora uniwersytetu. Szkoda tylko, że często jesteśmy głusi na te natchnienia i szukamy szczęścia po swojemu – tam, gdzie go nie ma. Chcąc uchronić się przed niepowodzeniem, zamiast po modlitwę, sakramenty, sięgamy po talizman.


    Zachętom do noszenia pierścienia Atlantów i wchodzenia w grzech bałwochwalstwa często towarzyszą racje pseudonaukowe lub historyczne. Mówi się o „tajemniczych właściwościach fal”, emitowanych przez formy geometryczne wyryte na pierścieniu, o „energii kształtów” i ich rzekomo naukowo udowodnionym wpływie na kondycję psychofizyczną człowieka. Wskazuje się na Egipt czy nawet mistyczną Atlantydę jako miejsca pochodzenia pierścienia. Choć żadne fakty historyczne nie wskazują na to, aby Atlantyda kiedykolwiek istniała, ludzie łatwo dają wiarę wyssanym z palca historiom.

    Pan Janusz zaczął nosić pierścień, ponieważ ktoś zapewniał go, że to bardzo korzystnie wpływa na witalność organizmu, stan zdrowia i kondycję duchową. Tak się zaczęło. Krok po kroku brnął w podsuwane mu kłamstwa, przyjmując ideologię New Age, która jak wiadomo sprytnie sięga po ezoteryczne środki wyrazu i prowadzi do bałwochwalczego sposobu myślenia.

    To się zdarza wielu osobom, nawet tym, którzy uważają się za wierzących i praktykujących:

„Przyjąłem chrzest w Duchu Świętym, mając na palcu pierścień Atlantów – wyznaje pan Janusz. Delikatnie go ukrywałem, bo już zwracano mi na niego uwagę, ale nie wiedziałem dlaczego.”

 

 

Antyświadectwo


    Największym nieszczęściem jest – twierdzi o. Posacki – gdy człowiek zamyka się na Boga i potem innym daje złe świadectwo. Jeżeli nosimy jakiś amulet, nawet nie traktując tego poważnie, robimy reklamę, propagujemy go wśród osób, jakie spotykamy, osłabiając w nich wolę wiary.

 

    Pan Janusz w swoje zainteresowania nie tylko pierścieniem Atlantów, ale i bioenergoterapią, radiestezją, astrologią wciągnął całą rodzinę. Dopiero gdy zachorował na raka, a wszystkie „mądrości” i sposoby na zdrowie i szczęście nie przyniosły efektu, pozostawiając po sobie niepokój i pustkę w sercu, dał się odnaleźć Jezusowi. Rozpoczął duchową formację w grupie modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym. Dziś dziękuje Bogu za dar wewnętrznej wolności.

 

    Pani Matylda pierścień Atlantów kupiła za namową koleżanki, kiedy przeżywała osobisty kryzys w swoim życiu. „Jak się nosi ten pierścień – przekonywała znajoma – to się wszystko odwraca, zapomina się o tym, co złe, wszystko staje się nowe.” Pierścień przeleżał rok w szufladzie u pani Matyldy, zanim znalazł się na jej palcu, kiedy jechała do Sanktuarium Krwi Chrystusa do Częstochowy. Podczas indywidualnego błogosławieństwa, jakie było udzielane zarówno jej, jak i każdej z przybyłych osób, uświadomiła sobie, że mimo tylu odmawianych modlitw, ona czuła w sercu pustkę. Wtedy w tłumie zauważył ją pewien kapłan i ku jej ogromnemu zdziwieniu przywołał do siebie. Powiedział: „Proszę zdjąć ten pierścień z palca. To jest bariera, przez którą Chrystus nie może do pani dotrzeć. Te mocne słowa sprawiły, że szybko pozbyła się pierścienia. Nie pozostała głucha na ostrzeżenie.


    Wystarczy jednak rozejrzeć się wokół: w tramwajach, na ulicy, także w kościołach czy nawet w grupach modlitewnych – zauważyć można ludzi, którzy bardziej ufają kawałkowi metalu niż Bogu. Są wśród nich osoby wykształcone i proste, te z pierwszych stron gazet i zupełnie nieznane. Niektórzy bez pierścienia nie ruszą się z domu, inni tłumaczą, że to przecież nic takiego – zwyczajna ozdoba. Czy aby na pewno? Jeśli uważam siebie za chrześcijanina, powinienem być świadomy tego, że poprzez przywiązanie się do takich przedmiotów zapalam zielone światło dla sił duchowego zła. Przywołuję demony, którym tak naprawdę zależy tylko na tym, aby osłabić moją ufność i wiarę w Boga na rzecz zgubnych zabobonów i przynieść szkodę duszy, a często zdrowiu i życiu.

    Chrześcijanin jest powołany do wolności. Z pierścieniem Atlantów na palcu nie można być wolnym. A do szczęścia wiedzie inna Droga: „Ja jestem Drogą i Prawdą, i Życiem” – mówi Jezus Chrystus [J 14,6]

Czy wiesz, że nosząc amulety/talizmany zwracasz się do złego ducha?


Pierścień Atlantów: jeden ze sposobów działania zła, zniewolenia i odwrócenia się od Chrystusa – jedynego Uzdrowiciela i Obrońcy człowieka.


Ying-Yang: oznacza równowagę pomiędzy siłami przeciwnymi. W Europie i Ameryce w 99% przypadków symbol oznacza ruch New Age. W naszej kulturze produkty oznaczone tym symbolem wytwarzane są przez firmy propagujące antychrześcijański ruchu New Age. Natomiast wszelkiego rodzaju wisiorki Ying-Yang to po prostu amulety i talizmany, których nie wolno nosić ludziom ochrzczonym.Kim jest władca pierścieni Atlantów?

    Człowiek niepewny swojej pozycji czy przyszłości często ulega pokusie posługiwania się talizmanami i amuletami... Powstaje więc pytanie: Czy osobom używającym takiego talizmanu w sposób nieświadomy – np. otrzymały go w prezencie i noszą jak zwykłą biżuterię – może grozić jakiekolwiek duchowe niebezpieczeństwo? Oto odpowiedź:
 
    Warto zwrócić uwagę na fakt, iż nawet sami wyznawcy New Age, bioenergoterapeuci, radiesteci itp. posługują się pierścieniem Atlantów w sposób nie do końca uświadomiony. Przekonują mianowicie siebie i innych, że jego moc nie ma podłoża okultystycznego, ale jak najbardziej naturalne i wręcz potwierdzone naukowo! Przykładem tego rodzaju podejścia niech będzie następująca wypowiedź niejakiej Wróżki Gwiazdy: 

„Moc tego pierścienia nie wynika z magii, lecz z pola siły wytworzonego przez formy geometryczne wyryte na nim. Odtwarzając dokładnie ich proporcje, możemy uzyskać te same skutki. Formy wyryte w pierścieniu Atlantydów emitują pewne częstotliwości, które można badać, stosując zaawansowane techniki dostępne współczesnej fizyce kwantowej”.
 
    Gdyby energia pierścienia Atlantów rzeczywiście była mierzalna jakimkolwiek dostępnym dziś sprzętem, powyższy tekst należałoby zaliczyć do kategorii nowinek naukowych. Tymczasem jeden z największych polskich portali internetowych umieścił go w dziale dotyczącym… magii. Tak więc nawet w środowiskach przychylnych okultyzmowi rozprowadza się omawiany artefakt raczej jako tajemniczą pozostałość po rzekomej starożytnej technologii (pochodzącej jakoby z zaginionej Atlantydy lub Lemurii), jakby próbując zatuszować jego ewidentne powiązania demoniczne. A przecież już sam André de Belizal, uznawany za „odkrywcę” cudownych właściwości pierścienia, pisał o nim między innymi, że „pozwala osobie będącej w jego posiadaniu na niezbadane kontakty z rzeczywistością, odnośnie której, jak do tej pory, jedynie zjawiska metafizyczne dostarczyły nam nielicznych informacji. Osoba nosząca pierścień staje się wrażliwa na pewne przesłania, których nigdy nie mogłaby odczuć w inny sposób”.
 
    Jakie to „pewne przesłania” ma na myśli de Belizal i skąd pochodzące, skoro pierścień ma niby służyć jako „katalizator bezosobowej energii kosmicznej”? Kolejna wątpliwość powinna się w nas zrodzić choćby podczas czytania krótkiej „instrukcji obsługi pierścienia” (sic!), dołączanej do tegoż produktu przez jego sprzedawców. I to nie tylko oficjalnych producentów sprzętu ezoterycznego, lecz także zwykłych jubilerów! Znajdziemy w niej, poza innymi radami, także i taką: „Nie należy go pod żadnym pozorem odstępować innej osobie, gdyż od początku jest on związany ściśle ze swoim właścicielem”. Jakim cudem ozdoba noszona na palcu, co do której istnieje przekonanie, że jedynie reguluje przepływ jakichś bliżej nieznanych energii, miałaby się „związać ze swoim właścicielem”? Jaką mocą albo czyim postanowieniem? 
 
    Więcej światła na całe to zagadnienie rzuca wypowiedź o. Jacquesa Verlinde, znanego nawróconego okultysty:

„Aby to przybliżyć, często posługuję się przykładem fal radiowych. Otóż na fale o wysokiej częstotliwości nakładane są informacje o częstotliwości małej, które dzięki odbiornikom radiowym docierają do nas jako głos, muzyka – dźwięk. Sama fala nośna o wysokiej częstotliwości, którą wyszukujemy w odbiorniku radiowym, nie jest informacją, głosem, muzyką itp., lecz nosi na sobie te informacje, zapisane w postaci niskiej częstotliwości nałożonej na falę radiową. Czyli informacja dociera do nas niesiona na fali radiowej, która tą informacją nie jest. Podobnie jest z energią kosmiczną, przez którą dociera do nas inna moc. Sama energia kosmiczna nie jest zła. Przykład powyższy ukazuje ją jako falę radiową o wysokiej częstotliwości. Jak odbiornik radiowy dostrajany jest do tej fali, tak – jako medium – otwieramy się na pewne energie, do których dołącza się działanie istot duchowych, pragnących nami zawładnąć. Problem tkwi w tym, że otwierając się niby na energię kosmiczną, poddajemy się działaniu istot duchowych – jak odbiornik radiowy, odbierający równocześnie falę radiową i zapisane na niej informacje. Odbiornik radiowy też nie jest w stanie oddzielić odbieranej właściwej fali od dołączających się do niej zakłóceń. Podobnie jest z osobami, które sądzą, że przez różne techniki otwierają się tylko na energię kosmiczną. W rzeczywistości osoby te poddają się działaniu istot duchowych”.
 
    Zasada ta dotyczy oczywiście także posiadaczy pierścienia Atlantów. I nie ma znaczenia, czy popełniają oni świadome bałwochwalstwo, czy są ciekawskimi poszukiwaczami niezbadanych sił natury, czy tylko pasjonuje ich dziwaczna biżuteria. Przyjmując i nosząc ów pierścień, jego właściciel wystawia się na działanie mocy, która z czasem musi ujawnić swoje demoniczne oblicze. Szatan bowiem – nie bez kozery zwany w teologii „małpującym Boga” – wytworzył w swojej strategii także karykaturę tego, co Kościół nazywa sakramentaliami. Jak więc w posłudze uwalniającej i uzdrawiającej Kościoła znajdują się pewne substancje, symbole czy znaki materialne (np. woda święcona, krzyż, medalik, szkaplerz itd.), których obecności towarzyszy konkretna moc Boża, tak też w dziele zniewolenia i zepsucia człowieka jedną z broni stanowią anty-sakramentalia, „obsługiwane” bezpośrednio przez konkretne demony: wszelkiego typu sprzęty służące wróżeniu, wywoływaniu duchów, symbol pentagramu, wahadełka radiestezyjne, amulety czy talizmany, pośród których pierścień Atlantów zdaje się dziś zajmować poczesne miejsce. 
 
„Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.” [Ap 22 11.14n]

    Nosząc aumulet/talizman podporządkowujesz się temu, do którego amulet się odnosi. Pokładasz nadzieję, że „jakaś moc” ochroni cię od zła, przyniesie ci szczęście.

    Jeśli ktoś nosi amulet, to tak jakby nosił tabliczkę: „Demonie, zapraszam cię do swojego wnętrza – należę do ciebie.”

    Chrześcijanin nie potrzebuje amuletów/talizmanów, podejrzanych mocy, bo jego Panem jest Jezus Chrystus.


ŚWIADECTWO

Niebezpieczny „pierścionek”

    Chciałabym podziękować Panu Jezusowi za uwolnienie, jakiego we mnie dokonał kilka lat temu. Jako nastolatka korzystałam z usług bioenergoterapeutów, co podobno miało mi pomóc. Jednak po tych seansach czułam się znacznie gorzej, choć wszystkim innym to ponoć pomagało. W tym czasie również bardzo podobał mi się pewien pierścionek. Był to pierścień Atlantów – wydawał mi się bardzo oryginalny. Wtedy nie słyszałam jeszcze o jego „ochronnych” właściwościach. Długo prosiłam, aby ktoś kupił mi ten pierścień, aż w końcu go dostałam. W późniejszym czasie dowiedziałam się o jego domniemanych właściwościach, ale nie przywiązywałam do nich szczególnej wagi.

    Przez prawie trzy lata nosiłam go bez przerwy. Jakiś czas później zaczęły się u mnie pojawiać silne lęki, bałam się ciemności. Bałam się tego, że szatan przyjdzie i zrobi mi krzywdę. To było straszne. Kiedy zaczął się proces mojego nawrócenia, Bóg zaczął upominać się o różne rzeczy. Przyszedł czas, w którym zapragnęłam włożyć na palec srebrny różaniec, jednak uważałam, że nie mogę równocześnie nosić tego pierścienia. Kiedy postanowiłam go zdjąć, miałam wrażenie, że mój świat sypie się jak domek z kart. Towarzyszyła temu myśl, że gdy włożę mój talizman znów na palec, wszystko się poukłada. Przez trzy dni trwałam na modlitwie – na różańcu, który nosiłam już na palcu. Postanowiłam, że cokolwiek jeszcze będzie się działo, nie chcę mieć z tym pierścieniem nic wspólnego, bo Bóg jest najsilniejszy i tylko On poukłada moje życie. A tylko Jezus może mnie ochronić. Tego dnia wszystkie sytuacje zaczęły się wyjaśniać i układać.

    Jakiś czas później, podczas II tygodnia rekolekcji ignacjańskich, po medytacji o dwóch sztandarach – kiedy stanęłam pod sztandarem Jezusa Chrystusa, Jemu zawierzyłam swoje życie. Podczas lektury czasopisma „Szum z Nieba” (konferencji ks. Grefkowicza) – Pan Bóg pokazał mi, skąd się biorą moje lęki. Poprzez sakrament pojednania, kiedy po raz kolejny – tym razem bardzo świadomie – wyznałam, że korzystałam z usług bioenergoterapeutów – Pan Bóg uzdrowił mnie z tych strasznych lęków. Od tego czasu minęły trzy lata, jestem wolna i już się nie boję. Chwała Panu!

Ewa


Źródło:
Błaszkiewicz F., Mrówczyńska M.: Pierścień Atlantów. Nie!, Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym, Łódź 2006.

 

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Komentarze  

 
+1 #80 Blasius 2017-08-20 14:40
Cytuję beata:
Ja myślę że chrześcijaństwo zaczyna padać i dlatego te bzdury piszecie ,pierścień nosze na palcu 14 lat ,kiedyś pisali o jego dobrym działaniu ,dziś czytam że ma samo zło w sobie,a ja uważam że nie spotkało mnie tyle nieszczęść przez noszenie go,wręcz przeciwnie życie poukładało mi się .Nie będę tu opisywać swojej historii życiowej ,ale uwierzcie mi los mamy we własnych rękach ,to wszystko są jakieś sektowskie brednie
Czyli Chrześcijaństwo to "jakieś sektowskie brednie" (jakiś nowy wyraz stworzyłaś?), a polierścień atlantów poukładał ci życie. Oczywiście dalej sama sobie zaprzeczasz pisząc o losie we własnych rękach. Ech. Rozumek niczym u Puchatka i ty nas chcesz czegoś nauczać?
Cytować
 
 
+26 #79 Teresa 2017-06-25 17:28
Mam pytanie. Czym są wszystkie medaliki, obrazy, relikwie? Czy w kościele katolickim nie ma balwochwalstwa?
Cytować
 
 
+3 #78 Tom 2017-05-18 14:22
Bajki i tyle. Znam księży bioenergoterape łtów czy radiestetów. Spotkałem kiedyś pewnego proboszcza - prawdziwego mistrza, na odległość potrafiącego znaleźć żyły wodne! W związku z tym, żadnego zagrożenie w tym nie widzę proszę pana ojca. Pozdrawiam!
Cytować
 
 
+2 #77 Szymon 2017-02-02 10:59
A może po prostu oddać na skup? albo przetopić i wtedy sprzedać ;)

Absolutnie, nikomu nie oddawać ani nie sprzedawać. Należy go poświęcić wodą święconą lub egzorcyzmowaną, pomodlić się i spalić...
Pierścień jest dla silnych duchowo osób, wzmacnia cechy, nie dla słabych, tchórzliwych ludzi pokroju kolegi doradcy, który klęka przed bogiem i nadstawia drugi policzek. Dobra... pomijając te wszystkie brednie, boga twojego czy jakiegokolwiek innego, to tak naprawdę wszystko zależne jest od wiary. Wierzysz, że pierścień jest Ci pomocny i jest pomocny, wierzysz, że Ci szkodzi i tak właśnie jest. Każdy jest kowalem własnego losu i nie ma na to wpływu bóg ani żadna symbolika, tylko działania i samozaparcie.
Pozdrawiam
Cytować
 
 
+1 #76 Janusz Pawulon 2016-10-20 22:03
Nie cierpie was
Cytować
 
 
+23 #75 Qrcze 2016-09-14 05:56
Pierścień Atlantów czy medalik to tylko kawałki blachy, ani dobrej ani złej. Nie mają mocy przyciągania szczęścia czy nieszczęścia. To człowiek nadaje im znaczenie którego same z siebie nie mają.
Cytować
 
 
+4 #74 MARIAM 2016-08-24 09:08
Nie wiem, czy w końcu mój komentarz dotarł, bo przerwało połączenie. Jeśli drugi raz piszę to przepraszam. Myślę, że trzeba sobie przypomnieć fragment Dziejów Apostolskich, gdzie Pan Jezus zostawia nam Pocieszyciela, Ducha Świętego. I to powinno nam starczyć jako rozeznanie. Nie wiemy, czym jest Pierścień Atlantów, bo nie znamy tych kultur ani ich wierzeń. A Pan Jezus nie przywoływał żadnych bogów poza Swoim Ojcem. Wszystko to było przed Panem Jezusem i już wtedy Bóg pouczał Izraelitów, że jest ON jest JEDEN. Kto żyje wg Dekalogu, widzi od razu pierwsze przykazanie. Natomiast świat obecnie wszystko przedstawia nam jako zabawę i to niewinną. Doświadczenie natomiast pokazuje, że brak czujności i zabawa prowadzą do naszych nieszczęść. Dla odmiany zatem warto być trochę bardziej czujnym. Polecam tu artykuły o idei Wojownika (na stronie Tajemnicy Miłości) oraz świadectwa egzorcystów i nawróconych w internecie. Z Bogiem.
Cytować
 
 
+2 #73 MarcinALTAR 2016-07-08 21:17
Urządzenia psychotroniczne
Talizman, który zniewala umysły
Kim jest władca pierścieni Atlantów?
Demoniczna moc pierścienia atlantów
Urządzenia psychotroniczne
itd itd itd itd itd itd Czy tak można określać coś co nie jest do końca zbadane ? A wychwalać pod niebiosa BOGA który też nie jest zbadany ? O Pierścieniu Atlantów jest mase artykułów i wiele dowodów na to że ma jakieś szczególne znaczenie miedzy innymi pole magnetyczne wpływające na ciało człowieka.Bo z czego człowiek jest zbudowany z pyłu tak ? Tak mówi Bóg ? No to jak spalimy rośline lub inne zwierze to też obróci sie w pył ;) Ehh chciałbym baaardzo rozpisać sie na ten temat.Czyż Bóg nie dał nam wolnej woli ?Powiem jedno nie stworzył WAS Bóg tylko kosmici.Jesteście stworzeni na podobieństwo "BOGA" ( czyt. kosmitów) bo to dzięki nim wiemy to co wiemy i doszlismy do rozwoju cywilizacji na tym poziomie jaki teraz mamy. I tylko iwylacznie dzieki nim... Przekonacie sie o tym już niedługo ;)
Cytować
 
 
+10 #72 Piotr 2016-07-08 07:36
oczywiscie kazdy ma prawo do swojego zdania, ale najpierw kolezanko doszkol sie, bo sama zyjesz w niewiedzy i piszesz glupoty. Doczytalem do momentu opisania znaku Ying-Yang... no comment
Cytować
 
 
+3 #71 beata 2016-07-06 16:34
Ja myślę że chrześcijaństwo zaczyna padać i dlatego te bzdury piszecie ,pierścień nosze na palcu 14 lat ,kiedyś pisali o jego dobrym działaniu ,dziś czytam że ma samo zło w sobie,a ja uważam że nie spotkało mnie tyle nieszczęść przez noszenie go,wręcz przeciwnie życie poukładało mi się .Nie będę tu opisywać swojej historii życiowej ,ale uwierzcie mi los mamy we własnych rękach ,to wszystko są jakieś sektowskie brednie
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Pierścień Atlantów - NIE! - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca