Kraina Odkrywania Prawdy (KOP) - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Kraina Odkrywania Prawdy (KOP)
Kraina Odkrywania Prawdy (KOP'niak) PDF Drukuj Email


    Witaj w Krainie Odkrywania Prawdy. Tak, skrót tej nazwy to KOP [w wolnym tłumaczeniu KOP'niak]. Spodziewam się, że gdy zapoznasz się z informacjami, jakie Kraina ta mieści, doznasz swoistego KOP'niaka w swym życiu (rozejrzyj się, w zakładkach po lewej i po prawej stronie znajdziesz mnóstwo porywających serce informacji; w ciszy i skupieniu rozważaj je w swoim sercu). Chciałbym, ażeby to był KOP'niak, który pozwoli Ci na nowo spojrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość - jakoby oczami Kogoś, kto zna jedyną Prawdę o naszym świecie, o życiu każdego z nas.

    Tak, istnieje Istota, która tę Prawdę zna - i Ona pragnie się Nią z Tobą dzielić, każdego dnia. Życia by nam nie starczyło, gdybyśmy chcieli tę Prawdę poznać w pełni - tym niemniej trzeba do tego poznania codziennie zdążać, aby napełniać swoje serce tym, co jest prawdziwie wartościowe.

    Pamiętaj, otrzymałeś tylko jedno życie. Uświadom to sobie dobrze w sercu. Zastanów się przez chwilę - Ty już NIGDY więcej się nie narodzisz [patrz dział: Źródła danych]. Zatem Twoje życie albo wygrasz, albo przegrasz. Są tylko dwa wyjścia: Wieczna chwała lub Wieczne potępienie. WIECZNE! Czy Ty to sobie wyobrażasz? Żyjesz te kilkadziesiąt latek (jak dobrze pójdzie, jak masz tzw. "szczęście"), a potem nigdy więcej już się nie narodzisz, tylko spędzisz resztę swojego istnienia w określonym wymiarze - w takiej przestrzeni, w której będziesz zawsze prawdziwie Szczęśliwy lub w takiej, w której nigdy Szczęśliwy nie będziesz, a wręcz będziesz cierpiał ponosząc konsekwencje swych działań tu na ziemi.

    KOP'niak stanowi zatem takie miejsce, w którym poszerzysz swoje wiadomości o otaczającym Cię świecie - tym widzialnym, jak i tym niewidzialnym (w który być może, że jeszcze nie wierzysz). Tylko FAKTY się liczą, zatem znajdziesz tu jedynie te informacje, które zostały potwierdzone wieloletnią praktyką i/lub skrupulatnymi badaniami, a przede wszystkim takie, za które zostało przelane morze krwi, ocean wysiłków, cierpień, zmagań - poświadczonych przykładami.

    Wczytując się zatem - w ciszy swego serca - w zawarte tu informacje, otrzymujesz KOP'niaka w myśl spostrzeżenia Św. Augustyna:

"Tam, gdzie nie ma znajomości wiecznej i niezmiennej prawdy, fałszywa będzie cnota nawet przy najlepszych obyczajach."

    Warto więc ponieść wysiłek poznania Prawdy, która znajduje się w głębi Twojego serca. Dążąc do odnalezienia Prawdy o sobie i o otaczającym Cię wszechświecie (widzialnym i niewidzialnym) odkryjesz to, co najważniejsze - Miłość, która da Ci Szczęście doczesne, a w szczególności wieczne.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Komentarze  

 
+1 #2 2014-08-28 07:52
:lol: dziękuję za waszą stronę
jest BOSKA
dzięki raz jeszcze
!!! AMEN !!!
Cytować
 
 
+2 #1 2011-03-20 16:14
Poproś o modlitwę młodego człowieka, który jest zmęczony i potrzebuje modlitwy, i jego żona, i że cała rodzina przychodzi do wiary w Jezusa Błogosławieństw a; strzeżony, z przewodnikiem, i interwencji Boga w ich najlepszym interesie.
Visa i radość życia i zapał do życia powróci wkrótce.
Błogosławieństw a wam i dziękuję za modlitwę.
Z poważaniem, bluebird
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Kraina Odkrywania Prawdy (KOP) - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca