Dodaj opinię... - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Dodaj swoją opinię :)
Księga Gości
Dodaj wpis
Nazwa Wiadomość
Maciej
Cześć. Fajna strona, podoba mi się wpis o królestwie tego świata. Cieszy mnie również to że nie zajmujecie się spiskami. Szata gaficzna też bardzo przyjemna dla oka. Jest jednak coś co mnie niepokoi, wasze hasło \\\"Twoje szczęście ukryte jest w Tobie\\\" podchodzi pod ruch New Age. Trzeba uważać bo Pan Jezus nauczał że w czasach ostatecznych zwiedzenie będzie bardzo duże. Tylko Pan Jezus jest drogą prawdą i życiem. W nas szczęścia nie ma, jest ono tylko w Panu Bogu.
 
Paschalis
Skutków ubocznych brak Smile)
 
Roseline
Uwaga na efekty uboczne Biggrin
 
ysadox
Ta strona to najskuteczniejszy środek na odchudzanie Wink
 
Sawsan
qrakkdmrov
 
pawelek
do bani ta strona, same chrzanienie
 
MARIAM
Strona jest potrzebna. Opisuje współczesnym językiem, w jakiej przestrzeni duchowej żyje człowiek i otwiera mu oczy na tę przestrzeń. Jan Paweł II powiedział znamienne słowa: \"Współczesny człowiek zagubił zdolność rozpoznawania świata nadprzyrodzonego\". Proszę się nie zrażać negatywnymi komentarzami.
 
Redakcja TM
Wszelkie szczegółowe uwagi dot. naszej strony prosimy przesyłać bezpośrednio na naszego maila. Zapewni to większą przejrzystość, a nam umożliwi udzielenie szczegółowej odpowiedzi. Z Panem Bogiem!
 
896022516
Moja opinia - ultrachrześcijanie Tongue
 
gg
gfgf
 
nik
Koleś jesteś chory.Idź do spowiedzi,może najpierw na egzorcyzmy. Pisze to dla Twojego i dobra i wszystkich ,których nabrałeś
 
Melek
Bardzo ciekawa i na pewno potrzebna strona.
Szczęść Boże jej twórcom.
Mam prośbę gorącą do wszystkich ludzi dobrej woli. Proszę o wsparcie modlitewne. Od długiego czasu szukam pracy. Została mi już tylko modlitwa. Nie mam żadnych znajomości ani nie jestem konformistką, wiec mimo bardzo dobrego wykształcenia i wieloletniego doświadczenia mam problem ze znalezieniem pracy. Proszę bardzo raz jeszcze o wsparcie modlitewne. Wierzę w siłę modlitwy, a zwłaszcza gdy kilka osób się modli w jakiejś intencji. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
 
Grażyna A.
Rzeczywiście w tych tekstach zdecydowanie za mało jest Boga. Stworzył nas Bóg Ojciec. Królem mego serca jest nie jakaś istota, ale Jezus Chrystus. A dawcą darów - Duch Święty i to On rozlewa miłość w naszych sercach. Bóg w Trójcy Świętej jest potężny i mocny, i godny najwyższej czci. Nie jest jakąś istotą. To, że Bóg udziela nam się w maleńkim kruchym opłateczku i jest tak powszechnie dostępny w Komunii Świętej (jakoś nic na ten temat do tej pory u was nie wyczytałam) jest potwierdzeniem Jego wielkości i miłości do nas. O tych istotnych brakach w zamieszczonych tekstach są uwagi czytelników w wiadomościach sprzed roku. A jednak nic nie zmieniacie. To raczej niepokojące. Zaczynam zastanawiać się, czy rzeczywiście propagujecie wiarę rzymskokatolicką. Kiedy po raz pierwszy zajrzałam na waszą stronę spodobałam się ta systematyka tematu z punktu widzenia wojownika i drogi duchowej. Ale teraz widzę wyraźnie spore braki (jak wyżej) i obawiam się, że trochę jakby krążycie po manowcach. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że ta „wojaczka” w dążeniu do Boga i jego miłości nie polega na jakiejś aktywności. ZMARNOWAŁAM bardzo wiele czasu (wiele lat!) na różne formy aktywności i próby powielania różnych praktyk doktorów kościoła. A tak naprawdę jedyną drogą naszego zbawienia i uświęcenia jest Jezus Chrystus. I nie są to puste frazesy zapisane zresztą w Nowym Testamencie. To nie działanie, ale jego zaprzestanie i trzymanie się za wszelką cenę i pomimo wszystko Jezusa Chrystusa oraz częste korzystanie z darów Komunii Świętej pomalutku nas przemienia. Pozdrawiam. Grażyna A.
 
Anna
Wielkie szczęście że coś takiego jest!!!
Na początku 2009 roku urodził się mój syn z wrodzoną wadą serca. Do dnia narodzin nic nie wiedzieliśmy. Do tej pory zastanawiam się jak ja to wszystko przeżyłam - ten szok, ból. Zero przygotowania do tej wiadomości. Lekarze mówili co i jak, ale nam trzeba było doświadczenia innych rodziców czy po prostu rozmowy psychologa bo jak to wszystko ogarnąć? Głowa pękała, a łzy lały się i trudno było przestać. Z czasem trzeba było łzy wytrzeć i cieszyć się tymi dniami, co przed nami. Mieliśmy szczęście, że mógł być synek operowany (znów sami bez psychologa, lecz ze wsparciem innych zrozpaczonych rodziców). Wspólny płacz, lament! I jak oddać dziecko żywe, jak nie wiadomo czy się je dostanie z powrotem. Jakie myśli są w głowie... Dużo mogłabym pisać, ale w tych właśnie chwilach brakowało bardzo w szpitalu psychologa. Nerwy swoje robiły. Po operacji też nie było z górki, wyszły choroby współistniejące... znów nerwy! Trzeba było nerwy zabić, by móc żyć dla syna!
 
ANGLIKA
Jestem prawie taką samą Agatą Mróz... Dążę do celu... by skończyć to co zaczęłam. Jestem uparta Wink
 
andzia
Moim szczególnym marzeniem jest zostać zawodową siatkarką Biggrin
 
Filotea
Szukałam jakiejś informacji o Paulo Coelho, bo koleżanka ciągle cytuje jego książki, chciałam znaleźć dla niej jakieś argumenty żeby nie czytała i tak trafiłam na tą stronę. Bardzo fajne artykuły, poruszane sprawy bardzo ważne, na pewno tu nie raz jeszcze zaglądnę. Pozdrawiam wszystkich tworzących to dzieło, niech Bóg was prowadzi i błogosławi na tej drodze Biggrin pozdrawiam serdecznie.
 
Błogosławiona
Od pół roku jestem prawdziwie wierząca Smile Bóg sam mnie wezwał po imieniu i pomógł wrócić na łono Kościoła. Ta strona dała mi wiele do myślenia i pomogła zrozumieć sens istnienia i me powołanie. Dzięki wszystkim, którzy ją tworzą. Ogromne Bóg zapłać za to, co czynicie.
 
Shesadda
Znalazłam hasło\\\"Antychrześcijańskie fałsze\\\" ale gdy klikam w to nic się nie wyświetla. Dlaczego?
 
Córka
W chwilach smutnych jest jak miód na serce! Można poczuć się tak wyjątkowo Biggrin
 
Duch
Pozytywna strona. Dzięki Michale za bardzo wartościowe świadectwo!!

Pozdro
 
S.W.W.>Niepokalana
Świetna strona,
wszystko jak w pigułce,
polecam wszystkim.
Zapraszam do naszego;
Stowarzyszenia Wzajemnego
Wsparcia
>Niepokalana<
sww.niepokalana@gmail.com
pozdrawiam
prezes Stanisław Z.
 
Stowarzyszenie Wzajemnego Wsparcia>Niepokalana<
Bardzo dobra strona,
wszystko jest super w pigułce.
Zapraszam osoby chętne do współpracy w Bożym dziele,
w szeregi Naszego Stowarzyszenia.
Któż Jak Bóg.
Stanisław Z.
 
Asieńka
Stronka jest świetna i mam nadzieje, że pomoże mi odnaleźć prawdziwe Szczęście.Ja miałam to szczęście poznać księdza Dominika i jest osobą niesamowitą, i to dzięki niemu zaczęłam zmieniać swoje życie.Jestem dopiero na początku swojej wędrówki i wiele przede mną, ale muszę i chcę walczyć, i mam nadzieję, że ta strona mi w tym pomoże.
 
Maria
Cieszę się, że jest ta strona. W chwilach kryzysu wracam do swoich własnych zamieszczonych tutaj tekstów i jest to dla mnie odskocznia.
rtls.com.pl/ ...i wtedy potrafiłam, to teraz też dam radę Smile
 
ania
bardzo ciekawa stronka, która przedstawia prawdę o ludzkim życiu - godna podziwu - pozdrawiam wszystkich pracujących nad nią Smile
 
Vera
Świetna, wartościowa stronka! Sporo ciekawych artykułów i poruszonych aspektów naszego ŻYCIA. Można tu znaleźć odpowiedź na wiele pytań i wsparcie w trudnych chwilach... Na co dzień niestety nie mam za bardzo z kim porozmawiać o Życiu Duchowym i wątpliwościach jakie się pojawiają... Dziękuję za możliwość zgłębiania tajemnic mojego Serca i wskazówki jak wydobyć Perłę Smile PS - szczególnie chętnie czytam \"Zdroje Piękna\"
 
Mikołaj
\"Twoje szczęście ukryte jest w Tobie\" - to takie proste, że musi być prawdziwe. Wszystko co genialne jest proste. Niestety, większość ludzi w to nie wierzy, a pozostali rozumieją tą prawdę opacznie, zafałszowując rzeczywistość.

Szczęście, które jest w nas ukryte to wcale NIE możliwości naszego umysłu, cechy charakteru czy poglądy na życie jak twierdzi wielu mówców motywacyjnych i tzw. trenerów osiągania życiowych celów. Szczęście w nas ukryte to Bóg, który mieszka w naszym sercu. To uczucie pewności i stabilizacji niezależnie od warunków panujących \\\\\\\\na zewnątrz\\\\\\\\, które może pochodzić tylko od Boga. Rozkrzyczany świat i funkcjonujący w nim jak marionetki ludzie mogą nam zaserwować jedynie to czym sami są - hałaśliwą, znieczuloną, bezmyślną masą przesuwającą się w najwygodniejszym dla siebie w danym momencie kierunku.

Dlaczego? Bo świat dzisiaj umiłował nie Boga, lecz spokój i bezproblemowość. Wszystko jest nastawione na ułatwianie sobie życia aż do przesady. Einstein mawiał, że \\\\\\\\wszystko należy upraszczać tak bardzo jak się tylko da, ale nie bardziej\\\\\\\\. Ja mam wrażenie, że MY-współcześni ludzie ułatwiliśmy sobie życie już za bardzo. Nasze dążenie do bezproblemowości doszło już to tego stopnia, że nasz umysł pomija i nie zauważa nawet jaskrawych i namacalnych przykładów niesprawiedliwości i zła panoszącego się pod nogami. To dlatego ludzie nie reagują już na przemoc dziejącą się na ich oczach kiedy to kopią na ulicy leżącego człowieka.

Twierdzę zatem stanowczo, że żadne, nawet najbardziej logiczne rozumowanie nie jest w stanie opisać wszelkich otaczających nas zjawisk bo wiele z nich umyka naszym zmysłom i logice. Żadna cecha charakteru, pogląd czy wyznawana idea nie może na dłuższy czas zagwarantować nam prawdziwego wewnętrznego spokoju i pogody ducha.

Wymienione wyżej elementy mogą jedynie na jakiś czas oszukać nasze zmysły (np. psychologiczny mechanizm \\\\\\\\kotwic\\\\\\\\, emocje czy też zmienić pewne schematy myślenia, ale z prawdziwym, ukrytym w nas szczęściem nie mają nic wspólnego... Zawsze jest to szczęście udawane, wymuszone, zakłamane...

Ta strona idealnie uwidacznia tą prawdę, za co dziękuje jej autorowi/autorom. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy nie zrozumieją tego o czym piszemy, mówimy, na co codziennie patrzymy... ale czy to nasza sprawa? Przecież My jako chrześcijanie mamy jedynie dostarczyć tym wszystkim niedowiarkom wiadomości od Boga. To zaś, co oni z nimi zrobią to już ich sprawa.

Jak mawiał Eurypides \\\\\\\\sukces jest wynikiem właściwych decyzji\\\\\\\\. Każdy z nas podejmuje codziennie decyzje, które mają wpływ na naszą przyszłość i to czy będzie ona spędzona w prawdziwym spokoju i radości czy też będzie to kolejna maska założona nam na twarz przez kulturę, media, aktualnie panującą modę. Tak zmienny jesteś człowiecze, tak zmienny... prochem i tchórzliwym pyłem jesteś - ot co! Nawracajmy się wszyscy i wierzmy w Ewangelię bo czas jest bliski... I bardzo dobrze... bo chce już do domu...
 
Mii
Cieszę się, że jest ta strona. W chwilach kryzysu wracam do swoich własnych zamieszczonych tutaj tekstów i jest to dla mnie odskocznia. Myślę sobie: wtedy potrafiłam, to teraz też dam radę. Smile

ps. pozdrawiam wszystkich, którzy pracowali i pracują nad utrzymaniem i rozwojem strony... także tych z doskoku (np. pana od logo Wink )
 
cb4
Strona nie dla wszystkich, osoby które tu trafią przypadkiem (osoby nie będące w temacie lub takie które z góry nastawione są na nie), mogą się trochę wystraszyć lub wręcz odwrotnie – wyśmiać artykuły tu zamieszczone, sposób jakim są napisane. Osoby takie muszą spróbować zrozumieć autora, otworzyć się na „Boga” aby czerpać z tej strony wszelkie dobra jakie twórca stara się przekazać.

Na stronie można spotkać się z niezwykłą wiarą i mocą jaką autor chce się podzielić z czytelnikami. Jako, że znam autora osobiście mogę ręczyć, że wszystkie przemyślenia, wskazówki zamieszczone na stronie są prawdziwe, pisane z pasją i wiarą w naprawę świata i ludzi.

Nie piszę tego jako gorliwy chrześcijanin, piszę jako człowiek przyglądający się z boku, szukający odpowiedzi na wiele pytań, szukający ich między innymi na tej stronie.

PS. rewelacyjne logo Wink
 
Maciek Podsiadło
Fajna strona, rogatego można z małej pisać. Smile
 
Duszek
Strona jest wyzwaniem dla wielu - dla wszystkich, którzy chcieliby całym sercem zrozumieć jak to SZCZĘŚCIE wewnątrz siebie znaleźć, jak pewne sprawy głębiej pojmować, jak zmieniać perspektywe i okulary przez które na świat spoglądamy. Jeśli chodzi o zawartość - to wiele tu mądrych rzeczy można znaleźć. Sporo jest trudnych do \\\\\\\\\\\\\\\"przełknięcia\\\\\\\\\\\\\\\" i zarazem na tyle mądrych, że nie sposób od razu dotrzeć do sedna. Wiele \\\\\\\\\\\\\\\"skarbów\\\\\\\\\\\\\\\" można tu odnaleźć Wink Dzięki wszystkim, którzy poświęcają swój czas, aby zapełniać ją wartościowymi treściami.
 
karolina
uważam, że trafnie okresliłeś drogę celu. Każdy z nas popełnia błędy, ale one prowadzą do prawdy! Poza tym świetny artykuł o pułapakach tego świata. Nie wstydźmy się być sobą. I wreszczie straszne uświadomienie szwadronów śmierci w Chinach Smile
 
Em
Spokojnie, bez obaw Wink Nie sposób jest wszystkim dogodzić. Na tym też polega piękno Wolności Biggrin Szczęście faktycznie jest w nas - wewnątrz serca. W rzeczywistości niezwykle trudne jest zrozumienie tego faktu, gdy dzień w dzień żyje się pulsem tego świata, wręcz nie da rady Smile Wojna trwa... pochłania wiele ofiar, zbyt wiele... Cała nadzieja w tych ludziach, którzy odnajdą w sobie Siłę, Wiarę, Miłość... czyli de facto Szczęście Smile To pomoże zaowocować także tym, którym w pierwszej chwili trudno to wszystko zrozumieć, i o to chodzi! Smile
 
Oyam
Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Mam jednak pewne obawy co do przyjęcia tej strony przez osoby postronne. Jestem osobą wierzącą ale co by mogła pomyśleć osoba, która widzi świat przez pryzmat tego świata. Na tle choćby wiadomości TV to naiwna prawda, że moje szczęście ukryte jest we mnie. Jakaś bajka.
 
Artur
Wortal zapowiada się obiecująco! Mam nadzieje, że pomoże zrozumieć wiele spraw, o których często się nie mówi. Pozdrawiam!
 

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Dodaj opinię... - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca