Maryja uratowała Meksyk przed huraganem (2015) - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca

Tajemnice miłości

Newsletter

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 3 years, 5 Miesiące temu
  • CNotic: :D:D:D:D
  • CNotic: Hmm..
  • singularis: Trzeba...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać tu posty.

Załóż konto, jeśli nie masz

Partnerzy

www.znajomapolonia.com - Polacy wierzący, otwarci na wartościowe znajomości;

www.kjb24.pl - "Któż jak Bóg" (dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym).

LogowanieNajnowsze komentarze

Prawdziwe C u d a Cudowne Zjawiska Maryja uratowała Meksyk przed huraganem (2015)
Maryja uratowała Meksyk przed huraganem (2015) PDF Drukuj Email
Oto bezpośrednia relacja od osoby będącej na miejscu, kiedy huragan "Patricia" szalał w pobliżu Meksyku, w 2015 r.

"Niepokonane zwycięstwo - taki tradycyjny tytuł przysługuje Ikonie Częstochowskiej w kościołach wschodnich. Gdy pojawiła się informacja, że Tajfun "Patricia" o największej sile ma uderzyć na zachodnie wybrzeże Meksyku, byliśmy właśnie w kościele. I to w miejscu bardzo szczególnym, bo w świątyni p. w. Matki Boskiej Jasnogórskiej w polskiej parafii w Los Angeles, nazywanej Kalifornijską Częstochową. W głównym ołtarzu znajduje się tutaj Matka Boża Częstochowska, a towarzyszą jej polscy święci: Jan Paweł II oraz św. siostra Faustyna, obecni w swoich relikwiach, umieszczonych w pięknych, złotych relikwiarzach. Te trzy polskie elementy coraz częściej się pojawiają na trasie peregrynacji. Wiele osób to zauważa i coraz bardziej jednoznacznie łączy je z tą „iskrą z Polski”, o której mówił Pan Jezus do św. siostry Faustyny. Czy wiecie, że po Meksyku razem z Matką Boża Częstochowską cały czas jeździ obraz Chrystusa Miłosiernego?


Groźny tajfun Patricia

Matka Boża Częstochowska obecnie wędruje przez Meksyk. Latem odwiedzała zachodnie wybrzeże i południowe stany. Zmroziła nas myśl,  że idzie na nich tak wielki kataklizm. Największy, jaki kiedykolwiek obserwowano w tamtym regionie. Siła wiatru tego tajfunu była porównywalna do uderzenia, które całkowicie zniszczyło jedną z wysp na Filipinach. To było groźne dla życia wielu ludzi. Ewakuowano 50 tys. osób. Tej nocy ich domy miały lec w gruzach. Bardzo poruszeni i przestraszeni modliliśmy się za nich za pośrednictwem Matki Bożej Częstochowskiej.


Modlitwa za wstawiennictwem Maryi czyni cuda

Tego wieczoru właśnie mówiłam do zebranych Polaków na temat Ikony Częstochowskiej. Przyszło także kilkoro Filipińczyków, którzy po polsku niczego nie rozumieją, ale przyciąga ich Ikona Matki Bożej i właśnie tutaj lubią się modlić. Mój mąż tłumaczył ten wykład, aby jeszcze bardziej otworzyć przed nimi misterium Częstochowskiej Ikony. Wszyscy razem prosiliśmy Matkę Bożą, aby powstrzymała ten kataklizm, aby ten nadchodzący tajfun stracił swoją siłę.


Wielkie nadzieje i modlitwa za Ojczyznę

Modliliśmy się także za Polskę. Z wielką nadzieją, że Polacy dobrze wybiorą swoich przedstawicieli, gdyż już następnego dnia, czyli w sobotę rozpoczynały się  w Ameryce wybory do polskiego parlamentu.


Nowe sanktuarium św. Jana Pawła II

Od kilku dni jesteśmy z mężem  w podróży, gdyż zaproszono nas jako wykładowców na IX Światowy Kongres Rodzin, który odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy kupili nam bilety na samolot z przesiadką w Los Angeles, więc powstała możliwość odwiedzenia polskiej parafii. Matka Boża tak to wspaniale zaplanowała, że właśnie w niedzielę 25 października polski kościół Matki Boskiej Jasnogórskiej został mianowany diecezjalnym Sanktuarium św. Jana Pawła II. A my mogliśmy uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu.


Huragan stracił swoją siłę

Tej nocy z piątku na sobotę nie mogłam spać, bo ciągle wracał wielki niepokój o życie tysięcy biednych ludzi na zachodnim wybrzeżu Meksyku. Wczesnym rankiem włączyłam komputer i  łzy stanęły mi w oczach. Wiatr zdecydowanie osłabł! Stało się to właśnie wtedy, gdy modliliśmy się w kościele. Tajfun Patricia nikogo nie zabił, nie poniszczył domów biednych ludzi. Tylko zmienił się w bardzo silny wiatr i paskudną pogodę.
Matko Boża, dzięki Ci!


Maryja chroni Meksyk!

Nasi przyjaciele z Ruchu Vida Florida, którzy prowadzą peregrynację Ikony na terenie Meksyku, przysłali nam takie zdjęcie!
I komentarz: Meksykanie kochają Maryję. To Ona nas ochroniła.
Co ciekawe, gwiazdy na szacie Matki Bożej z Gwadalupe, wyznaczają szczyty najważniejszych wulkanów Meksyku. Przyjrzyjcie się sami, jak Maryja broni ukochanej ziemi meksykańskiej.


Za kilka dni odwiedziny w Gwadalupe

Przyjaciele z Meksyku czekają na nas. Na początku listopada 2015 r. lecimy do nich, a 5 listopada w nowej bazylice w Gwadalupe znowu spotkają się dwa wizerunki, dwie „Morenity” – jak mówią Meksykanie. Ma się także odbyć spotkanie liderów pro-life z tego regionu, podczas którego powinny zapaść ważne decyzje na temat dalszej peregrynacji.

Potrzebujemy Waszej pomocy!
Bardzo Was prosimy o modlitwę, która dodaje nam sił".


Źródło: Ewa H. Kowalewska, Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia, 28.10.2015.

Dodaj do:

naszaklasa    Digg    twitter    Facebook    Wykop    Gwar
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2010 Redakcja wortalu TajemnicaMilosci.pl

Maryja uratowała Meksyk przed huraganem (2015) - TajemnicaMilosci.pl - mapa odkrywania prawdziwego szczęścia i pokoju serca